Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Prezentowanie oferty oraz aktywna sprzedaż produktów finansowych,
Pozyskiwanie nowych klientów,
Przygotowywanie dokumentów i umów dla klienta indywidualnego,
Analiza potrzeb i oczekiwań finansowych klientów,
Podejmowanie działań promocyjnych,
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi klientami,
Motywacja oraz entuzjazm do realizowania zadań,
Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
Szerokie spojrzenie na możliwości oferty,
Umiejętność prowadzenia cross-sellingu.

Oferta:

Umowa o pracę,
Wysokie prowizje sprzedażowe,
Stabilne zatrudnienie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość