Opis stanowiska pracy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w telefonicznym Contact Center

Gwarantujemy:

  • Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i różne formy etatów (bez nadgodzin)
  • Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),
  • Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku (system szkoleń)
  • Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Oferujemy stanowiska:

Doradca Klienta (tylko połączenia przychodzące)

Miejsce pracy: OLSZTYN

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość komputera (MS Office, Internet Explorer, biegłą obsługa klawiatury)
  • predyspozycje do pracy głosem (wysoka kultura osobista oraz komunikatywność)
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie
  • dyspozycyjność

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa Klientów Firmy (wyłącznie połączenia przychodzące)
  • aktywacja usług
  • realizowanie zadań w zakresie reklamacji, płatności
  • praca siedząca przy monitorze z wykorzystaniem mikrosłuchawek

Mile widziani studenci.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia. 29.08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz.883).”Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta