Opis stanowiska pracy

Jeśli chciałbyś zajmować się:

  • Sprzedażą nowoczesnych produktów dekoracyjnych w Centrum Dekoral Professional
  • Profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych produktów
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z obsługiwaną grupą klientów
  • Kształtowaniem pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta
  • Dbaniem o wygląd sklepu i ekspozycję towaru

Wymagania

Jeśli jesteś taki jak my - zaangażowany i zmotywowany do pracy, a dodatkowo:

  • Pracowałeś już z klientem i możesz pochwalić się sukcesami w jego obsłudze
  • Znasz techniki sprzedaży i podstawowe zasady obsługi klienta
  • Jesteś konsekwentny w działaniu, nie poddajesz się łatwo na drodze do celu i lubisz pracę w zespole, który wspólnie gra do jednej bramki
  • Potrafisz obsługiwać programy MS Office i pocztę elektroniczną, a dodatkowo obsługiwałeś kasę fiskalną
  • Wiesz już trochę na temat materiałów budowlanych, w tym produktów farbiarskich

Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

PPG Deco Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi