Doradca Klienta - Suplementy Odzywki +Magazynier

Invest-Sport

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Witamy!
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w sklepie z odżywkami i suplementami to prześlij do nas swoją aplikację: cv, wraz z listem motywacyjnym. Szukamy ludzi młodych, ze średnim wykształceniem z doświadczeniem w dziedzinie stosowania suplementów i odżywek dla sportowców. Oferujemy pracę w młodym, dymanicznym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie.

Nasze wymagania:
- umiejętności handlowe
- wykształcenie minimum średnie
- cierpliwość w obsłudze klienta
- łatwość nawiązywania kontaktów
- dyspozycyjność (praca również w soboty)
- umiejętność obsługi komputera
- zaangażowanie i samodzielność

Magazynier :
Opis stanowiska:
∙ przyjmowanie dostaw
∙ rozlokowanie towaru na magazynie
∙ przygotowanie towaru do wysyłki
∙ skanowanie paczek
∙ utrzymanie porządku na magazynie
∙ ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
- etat, po okresie próbnym
- interesujące warunki finansowe,
- miłą atmosferę pracy w gronie młodych specjalistów.

CV wraz z aktualnym zdjęciem i uzasadnieniem podjęcia pracy, prosimy kierować na adres podany w ogłoszeniu

W razie pytań, proszę pisać na mail podany w ogłoszeniu.

Wymagania

- doświadczenie w stosowaniu suplementów oraz odzywek diety
- osoby prowadzące zdrowy tryb życia (ćwicząca)

Prezentacja firmy

Jeden z największych importerów odżywek i suplementów. Handel detaliczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie