Doradca Klienta- Studenci/ uczniowie- Warszawa

Jaga Temp Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego?
Ważny jest dla Ciebie rozwój zawodowy i zdobycia cennego doświadczenia na jednych z najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynków?
Chcesz pracować w młodym, dynamicznym zespole?

Dołącz do zespołu i zostań...
--DORADCĄ KLIENTA--

Miejsce pracy- Warszawa Ursus

Do Twoich zadań należeć będzie:
- prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami firmy;
- doradzanie w kwestii wyboru usług;
- przyjmowanie zamówień od Klientów;
- budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Czego oczekujemy?
- Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
- Silna motywacja do pracy;
- Zdolności interpersonalne;
- Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci/ osoby uczące się.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- Stałą stawkę godzinową (11 zł/brutto);
- Atrakcyjny system premiowy;
- Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- System profesjonalnych szkoleń oraz wsparcie trenerów;

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta, Praca Doradztwo / Konsulting