Doradca Klienta - Stałe Wynagrodzenie

Superata Finance Partner Sp. z o.o.

Warszawa, 00-238, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wyspecjalizowanym w osobistej obsłudze zespołem ekspertów z
dziedziny finansów. Doświadczenie zdobywaliśmy w działach obsługi klientów
detalicznych i instytucjonalnych wielu polskich banków i instytucji
finansowych.

Koncentrujemy się na bezpośrednim i skutecznym działaniu, bez mnożenia
oddziałów czy rozwadniania marki siecią franczyz. U nas znajdziesz tylko
specjalistów, od lat skupionych na dalekosiężnych rezultatach.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Doradcy Finansowego.

Wymagania

WYMAGANIA

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Umiejętność efektywnej organizacji pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Pełny profesjonalizm w działaniu
Nastawienie na sukces
Operatywność i kreatywność w działaniu
Chęć ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

OBOWIĄZKI

Rozpoznawanie potrzeb i budowanie świadomości finansowej klienta
Wdrażanie kompleksowych rozwiązań finansowych
Inicjowanie i aktywne kształtowanie długofalowych relacji z klientami

ZAPEWNIAMY

Pas startowy w postaci stałego wynagrodzenia
Wysokie premie adekwatne do zaangażowania i efektywności pracy
Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
Sprawdzone programy motywacyjne
Zindywidualizowaną ścieżkę kariery
Szerokie możliwości awansu i rozwoju
Świetną atmosferę w pracy
System szkoleń przygotowany przez wybitnych specjalistów
Coaching prowadzony przez najlepszych doradców
Realny wpływ na kształt i rozwój firmy
Niezbędnie narzędzia do pracy o najwyższym standardzie

Prezentacja firmy

Firma finansowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące