Doradca Klienta / Sprzedawca

Imagine s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witaj,
Mam na imię Aldona i od 8 lat pracuję w firmie Imagine, która jest właścicielem marki QForma. QForma to ekskluzywny sklep z kuchennymi artykułami dla Domowych Szefów Kuchni. Postanowiłam napisać to ogłoszenie, bo moje pracodawczynie nie są w stanie w słowach ująć korzyści, które mam pracując w tej rodzinnej firmie.

Potrzebujemy mądrej, dobrej osoby do pracy, więc zdradzę Ci jak się u nas pracuje.

Jeśli cenisz sobie życzliwą atmosferę, wsparcie i pomoc osób, z którymi współpracujesz. Ważny jest dla Ciebie elastyczny czas pracy, (który na cały etat, daje 15 dni wolnych w miesiącu), uszanowanie Twoich pasji i czasu dla Rodziny.

Wierzysz, że za zaangażowaną i rzetelną pracę, zasługujesz na uczciwą i terminową zapłatę. Że nie chcesz pracować na śmieciowych umowach i ważna jest dla Ciebie umowa o pracę. A stabilne i spokojne miejsce pracy to dla Ciebie ważny aspekt.
Cenisz sobie kontakt z kulturalnym, ciekawym i serdecznym Klientem...
To, to miejsce jest dla Ciebie!

Wymagania

Potrzebujemy wsparcia w weekendy oraz na co dzień. Jesteśmy otwarci na Twoje możliwości i oczekiwania. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania w wykonywaną pracę, miłej aparycji. Dobrej energii i chęci do pracy.
Zapraszam Cię, bo wiem że będzie Ci u nas dobrze.

Prezentacja firmy

QForma to eksluzywny sklep dla wszystkich miłośników kuchni i got... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie