doradca klienta/sprzedawca

Ak-Tel

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem ekskluzywnej sieci salonów sprzedaży akcesoriów GSM w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca - doradca klienta.

Poszukujemy osób:

- chcących pracować,

- uczciwych,

- mających doświadczenie w handlu,

- komunikatywnych.

- znających bardzo dobrze język angielski w mowie.

- pozytywnie nastawionych do życia!!

(również kobiety w wieku 24-38 lat)

Wymagane:

- doświadczenie w handlu i obsłudze klienta

- znajomość obsługi komputera

- łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem i swobodnej z nim rozmowy

- uczciwość i umiejętność organizowanie sobie czasu pracy

- odpowiedzialność i dyspozycyjność

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie. WAŻNE !!!!

- UŚMIECH !!

Mile widziane :

- znajomość branży GSM

- znajomość subiekta

- doświadczenie w pracy w galeriach handlowych

Oferujemy:

-stałą prace na umowę na pełny etat

Warunki pracy :

- system dwuzmianowy dwa dni po 12 godzin i dwa dni wolnego również w dwie soboty i dwie niedziele w miesiącu ( po 10-12 godzin)

Praca w najlepszej Galerii Handlowej w Polsce STARY BROWAR Poznań.

Nie szukamy pracownika na "jakiś " czas tylko na stałe i na pełny etat, tylko osoby gotowe związać się z nami na kilka lat.

Kandydaci proszę o list motywacyjny i cv wraz ze zdjęciem. Przyjęcia do pracy od zaraz.

Ze względu na prace również w niektóre soboty i niedziele osobą uczącym się dziękujemy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firma która istnieje na rynku od ponad 10 lat. Rzetelnie i prof... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie