Doradca Klienta / Sprzedawca

CERMAG Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

CERMAG Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i doradztwo produktowe
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • współpraca z Kluczowymi Klientami, architektami wnętrz i projektantami
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z architektami

Wymagania:

  • posiadanie wysokich umiejętności handlowych
  • systematyczność i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • znajomość branży płytek ceramicznych i/lub armatury sanitarnej mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • dofinansowanie do szkoleń z j. angielskiego i hiszpańskiego,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań sprzedażowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do karty sportowej benefit,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • miłą atmosferę oraz przyjazne warunki pracy, dostęp do Biblioteki CERMAG, PKZP,
  • kulturę niekorporacyjną,
  • rabaty na produkty oferowane przez firmę.
  • kosze pełne owoców, zniżki do restauracji,
  • uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, cykliczne imprezy branżowo-integracyjne, etc.

Prezentacja firmy

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż pł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Biuro / Dokumentacja