Doradca Klienta / Sprzedawca

Monterosso Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ALBIONE działająca w branży odzieżowej, zajmująca się sprzedażą ekskluzywnej odzieży męskiej

poszukuje sprzedawców do nowego salonu w Galerii Kazimierz w Krakowie

Praca polegać będzie przede wszystkim na fachowym doradztwie oraz kompleksowej obsłudze klienta.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • otwartości i zorientowania na klienta,
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane),
  • umiejętności pracy zespołowej, oraz dobrej organizacji czasu pracy,
  • komunikatywności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności.

Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wysokie wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem premiowym,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • elastyczny czas pracy.

Prezentacja firmy

Firma ALBIONE działa w branży odzieżowej, zajmuje się sprzedażą ekskluz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi