DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

Kalmar

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do salonu oferującego grzejniki dekoracyjne w Katowicach poszukujemy pracownika na stanowisko: doradca klienta -sprzedawca

Od kandydata oczekujemy:

  • Profesjonalnej obsługi klienta dbając o dobre relacje
  • Umiejętność argumentowania i wywierania wpływu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Charyzma, komunikatywność, profesjonalizm i skuteczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista, osobowość budząca zaufanie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę z ofertą producentów, światowych leaderów w design&style w branży grzejników dekoracyjnych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Gwarantujemy szkolenia, atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania, w tym premia za wyniki
  • Podstawowe narzędzia pracy

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Firma Kalmar kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Zakupy / Zaopatrzenie