Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisku:

doradca klienta / sprzedawca

Nr ref.: 26862
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta
  • dbanie o ekspozycję towaru
  • dbanie o porządek i estetykę na powierzonym dziale
  • tworzenie zamówień oraz dokumentów sprzedażowych

Oczekiwania:
  • zorientowanie na klienta i zmysł handlowy
  • dobra organizacja pracy, dyscyplina i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • obsługa komputera

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)