Doradca Klienta/Sprzedawca w salonie Torre GSM w Łodzi

Iguana

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą nowe wyzwania, dobrze czujesz się w kontakcie z Klientem, a do tego nie obce Ci są najnowsze technologie ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Firma TORRE GSM poszukuje pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA w następujących lokalizacjach w Łodzi:

- sklep w CH. Guliwer, ul. Kolumny
- sklep w CH. Pasaż Łódzki, ul. Jana Pawła II
- wyspa handlowa w CH. M1, ul. Brzezińska

Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się sieci sklepów GSM;
- Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole;
- Wynagrodzenie godzinowe plus prowizja od sprzedaży.

Obowiązki pracownika:
-Doradztwo i sprzedaż (akcesoria GSM oraz telefony komórkowe)
-Dbanie o wizerunek firmy
-Skrupulatność w prowadzeniu stanów magazynowych sklepu
-Zamawianie towaru przez internet

Czekamy na Twoją aplikację !

Wymagania

- Optymistyczne nastawienie
- Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- Doświadczenie w pracy z Klientem mile widziane

Prezentacja firmy

Torre GSM - sklepy z telefonami komórkowymi i akcesoriami GSM

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie