Opis stanowiska pracy

SALON OŚWIETLENIOWY „ALMIRA DESIGN STUDIO”
sprzedawca kompleksowych systemów oświetleniowych
w związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
DORADCA KLIENTA – SPRZEDAWCA - Elektryk
Miejsce pracy: Śląskie / Gliwice – CH Europa Centralna

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie kompleksowa obsługa Klientów w naszym Salonie stacjonarnym, polegająca m.in. na doradztwie i sprzedaży produktów z oferty oraz ich podłączaniu i odłączaniu od elektryczności. Dodatkowo oczekujemy uprawnień SEP ze względu na charakter prowadzonej działalności.

Oferujemy:
• Pracę w rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu;
• Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej i technicznej;
• Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży;
• Rozwój zawodowy w zakresie umiejętności doradczych w dekoracji, szczególnie oświetleniu wnętrz i ogrodów;
• Motywacyjny system wynagrodzeń;
• Umowę o pracę na pełny etat.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Zainteresowanie tematem oświetlenia obiektów mieszkalnych, publicznych, iluminacji;
• Zainteresowanie trendami obowiązującymi w zakresie wyposażenia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia;
• Ważne uprawnienia SEP;
• Biegła znajomość obsługi komputera;
• Wysoka kultura osobista;
• Umiejętność analizowania potrzeb Klienta;
• Budowanie trwałych relacji z klientami, otwartość, komunikatywność;
• Nastawienia na realizację zadań;
• Inicjatywa i determinacja w działaniu;
• Energia i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Oświetleniem zajmujemy się od 1999 roku. W tym czasie wprowadzili... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie