Doradca klienta - specjalista ds. serwisu sprzętu audiowizualnego

Projekcja Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca polegająca na obsłudze zapytań trafiających do firmy (e-mail, telefon, osobiście) i przygotowywaniu ofert handlowych dotyczących serwisu, wsparcia posprzedażowego dla klientów, odnawianie kontaktów z klientami i poszukiwanie nowych klientów.
Przyjmowanie i wydawanie sprzętu serwisowanego + monitorowanie statusu napraw.
Klienci: prywatni (kino domowe), biznesowi (sprzęt prezentacyjny), edukacyjni (sprzęt interaktywny)
W ofercie: sprzęt do kina domowego (projektory i audio), projektory multimedialne i sprzęt do wideokonferencji.

Dodatkowo: obsługa strony internetowej (sklep na platformie SOTE).

Gwarantujemy:
- szkolenia techniczne z oferowanych produktów
- dobre warunki pracy
- pozytywną atmosferę w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami

Wymagania

- umięjętności handlowe (negocjacje, prezentacja oferty, poszukiwanie klientów)
- wiedza z branży audiowizualnej (dźwięk i obraz)
- prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
- doświadczenie w branży tej lub pokrewnej
- umiejętność dobrej organizacji czasu, dokładność i rzetelność
- znajomosc języka angielskiego (przynajmniej podstawowa bierna)
- bezproblemowa obsługa komputera , aplikacji biurowych (office, program do faktur WF-MAG)

Mile widziane

- wiedza z dziedziny: akustyki, elektryki, wideo
- latwosc w nawiazywaniu kontaktow
- kreatywność i samodzielność w dzialaniu
- doświadczenie w podobnej branży
- doświadczenie z procedurami zamówień publicznych

Prezentacja firmy

Firma Projekcja Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem urządzeń prezenta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie