Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stałe ?

Na studiach ?

Aplikuj na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży

Otrzymasz od nas pewłne wsparcie, profesjonalne szkolenie oraz wszelkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy z Klientem.

Nauczymy Cię szybkiego nawiązywania kontaktów, co na pewno przyda się w codziennym życiu.

Zaangażowanie ? TAK ! Właśnie tego od Ciebie oczekujemy.

Pomożemy Ci osiągnąć sukces, zrealizować cele i zgarnąć premię.

OFERUJEMY :

• Dla studentów umowa zlecenie, dla osób potrzebujących stabilizacji umowa o pracę

• Gwarantowana stawka godzinowa 11 zł brutto

• Dodatkowe wynagrodzenie – premie, stawki godzinowe do 13 zł brutto

• Elastyczny grafik

• Możliwość skorzystania z Karty Multisport

• Ofertę pracowniczą na TV, Internet oraz telefon

• Dobrą atmosferę

• Konkursy firmowe

 ZADANIA :

• Pozyskanie oraz utrzymanie Klientów

• Doradztwo i dobór optymalnych rozwiązań dla Klientów sieci Plus

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

JEŻELI :

• Szukasz pracy pełnej wrażeń

• Chcesz się rozwijać

• Lubisz pracować z ludźmi

Nie zastanawiaj się , wyślij swoje CV

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding <br/>jest jedną z największych śląskich firm dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta