Doradca Klienta (salon sprzedaży w galerii handlowej)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Nowy Targ, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa Klientów w salonie popularnej sieci komórkowej;
  • dokonywanie prostych konfiguracji z zakresu rejestracji kart prepaid.

OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi mile widziane.

OFERTA:

  • umowa zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta;
  • szkolenie stanowiskowe.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne