Doradca Klienta - Przedstawiciel Kancelarii

Jopel

Łódzkie, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Regionalny Kancelarii Prawnej Rekrutuje
na stanowisko Przedstawiciela Kancelarii Prawnej / Doradcy Klienta

Do zadań Przedstawiciela Kancelarii Prawnej / Doradcy należy:
- obsługa Klientów Kancelarii,
- zawieranie umów z nowymi Klientami,
- analizowanie spraw i kompletowanie dokumentacji,
- nawiązywanie współpracy z partnerami Kancelarii,
- promowanie usług Kancelarii,
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- szybkość uczenia się
- wysoki poziom kultury osobistej,
- komunikatywność,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodyscyplina,
- motywacja i zaangażowanie w pracy.

Mile widziane:
- studenci ostatnich lat studiów w kierunku: prawo, administracja, finanse, medycyna, pielęgniarstwo itp.
- doświadczenie w sprzedaży, ubezpieczeniach itp.
- osoby mające w swoim środowisku styczność z osobami poszkodowanymi (ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze pourazowi - lub osoby, które już nie pracują w służbie zdrowia),
- emeryci służb mundurowych.

Oferujemy
- pracę w obszarze zamieszkania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód - po planie sprzedażowym)
- stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Kancelarii,
- profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu,
- wsparcie marketingowe
- możliwość szybkiego awansu na Menagera i Dyrektora Oddziału

Wynagrodzenie
Od 2500 do 6000 PLN netto

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem infopraca, prosimy wpisywać pełne imię i nazwisko na cv wraz z miastem zamieszkania (w przypadku Warszawy - prośba o wpisanie dzielnicy)

Prezentacja firmy

Firma wielobranżowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne