Doradca Klienta - Projektant w salonie Almira w Gliwicach

Centrum Usług Doradczych W. Michalski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

SALON OŚWIETLENIOWY „ALMIRA DESIGN STUDIO”

sprzedawca kompleksowych systemów oświetleniowych

w związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

podejmie współpracę
z DORADCĄ KLIENTA – PROJEKTANTEM

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice, Centrum Handlowe Europa Centralna

Oferujemy:
• Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej i technicznej;
• Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży;
• Rozwój zawodowy w zakresie umiejętności doradczych w dekoracji, szczególnie oświetleniu wnętrz i ogrodów.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Oczekiwania:
• zainteresowanie tematem oświetlenia obiektów mieszkalnych, publicznych, iluminacji;
• łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem;
• umiejętność analizowania potrzeb Klienta i przygotowywania kompleksowej oferty handlowej;
• zainteresowanie trendami obowiązującymi w zakresie wyposażenia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia;
• gotowość do wyjazdów na spotkania handlowe z klientami;
• chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub współpracy na umowę zlecenie.
Mile widziane:
• umiejętności projektowania wyposażenia i wykończenia wnętrz;
• ukończone kursy bądź szkolenia w zakresie projektowania i wyposażania wnętrz;
• zdolności plastyczne;

Prezentacja firmy

Oświetleniem zajmujemy się od 1999 roku. W tym czasie wprowadzili... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia prowizyjna od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie