Doradca Klienta Premium

Auxilia Sp. z o.o.

Katowice, Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zmienić pracę na lepszą? A może szukasz zatrudnienia po raz pierwszy? Pracuj w branży, w której możesz pomóc innym ludziom!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo śląskie, województwo opolskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i dowolną formę współpracy (sam wybierasz):
    • umowa o pracę,
    • umowa agencyjna (własna działalność gospodarcza) - podstawa min. 2 400 zł netto co miesiąc,
    • umowa zlecenie - dla dwuzawodowców, którzy chcą dorobić znaczne kwoty do budżetu domowego,
  • dodatkowo najwyższe na rynku bonusy startowe i zaliczki za sam fakt podpisania umowy z klientem; bonusy przedsądowe, sądowe i precyzyjnie określone premie miesięczne,
  • bardzo jasną, określoną ścieżkę kariery - 8 segmentów, każdy segment to dodatkowe profity i wsparcie,
  • wyposażenie startowe, czyli: samochód służbowy, telefon i internet bez limitów, laptop, przenośne urządzenie wielofunkcyjne, limit paliwowy, gadżety - w zależności od poziomu na ścieżce kariery,
  • karta sportowa Multisport,
  • możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej ze stałym, pewnym dochodem pasywnym,
  • wyjątkowe na rynku szkolenia z zakresu technik sprzedaży (6 dni), opanowywania emocji (6 dni), zarządzania a kierowania (2 dni), merytoryki (6 tyg.),
  • możliwość otwierania własnych biur sprzedaży przy dużym wsparciu firmy,
  • liczne konkursy sprzedażowe dla Doradców - miesięczne, kwartalne i roczne,
  • możliwość wsparcia najlepszych przez obsługę dodatkowego pracownika,
  • pracę w młodym zespole, w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia oraz dotrzymywania słowa,
  • unikatowy na rynku polskim dla sprzedawców budżet wypoczynkowy - 500 zł netto za każdy miesiąc,
  • służbowe samochody rotacyjne już w momencie podjęcia współpracy.

Nie pracujemy w systemie MLM!

Zapewniamy 100% dyskrecji!

Nasze oczekiwania:

  • nastawienie na celowy i ciągły rozwój kompetencji,
  • nie oczekujemy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej - nauczymy Cię wszystkiego od początku na miejscu (8 oddziałów w całej Polsce),
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji i wzbudzania zaufania,
  • zdolności komunikacyjne, otwartość, wyjątkowe zaangażowanie,
  • prawo jazdy,
  • odpowiedni poziom kultury osobistej i empatii,
  • w dłuższym okresie odpowiedzialność i samodzielność.

Twoje zadania:

  • zaangażowanie w proces szkoleniowy,
  • nawiązanie relacji z osobami poszkodowanymi w wypadkach,
  • obsługa i wsparcie klientów,
  • doprowadzenie do podpisania umów Premium.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97r., Dz. U. Nr 133 Poz.883)”

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży odszkodowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inne