Doradca Klienta PGF Poznań

Polska Grupa Farmaceutyczna

Poznań, wielkopolskie

PGF Cefarm - Poznań Sp. z o.o. - spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami na określonym terenie
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości obsługi klienta

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta w branży farmaceutycznej
  • umiejętność i łatwość nawiązywania bezpośredniego kontaktu z klientem
  • wysoka motywacja do wykonywania pracy handlowca i podnoszenia kwalifikacji
  • posiadanie prawa jazdy i praktycznej umiejętności jazdy samochodem,
  • umiejętność obsługi systemów komputerowych ( MS Word i Excel)
  • kandydat zamieszkujący w okolicach obsługiwanego rejonu

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Cykl szkoleń przygotowujących do pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku