Doradca klienta - obsługa posprzedażowa

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Coral Travel Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Do zespołu infolinii szukamy osób lubiących turystykę i rozmowę przez telefon.

Twoje codzienne obowiązki obejmą:

  • Kompleksową obsługą posprzedażową klienta (połączenia przychodzące),
  • Współpracą z działami sprzedaży, produktu oraz rezerwacji,
  • Wsparciem całego działu w codziennych obowiązkach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia – study toury,
  • Benefity (karta lunchowa, zniżki branżowe i inne),
  • Prace u najprężniej rozwijającego się touroperatora w kraju (w 2018 roku otworzyliśmy ponad 12 salonów własnych).

Doceniamy:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej i w weekendy, a także gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych,
  • Chęci do rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • Swobodę wypowiedzi,
  • Zainteresowanie turystyką i znajomość popularnych kierunków wakacyjnych,
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.