Doradca Klienta/Menedżer

Renata Szafraniec

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy koncern działający na rynku doradztwa finansowego dla firm i osób prywatnych poszukuje kandydatów do prowadzenia własnego biznesu w oparciu o know-how firmy z 50-letnim doświadczeniem działającej w 14 krajach Europy.
Gotowe procedury, gotowe rozwiązania finansowe, gotowy Plan Kariery.
Możliwość zdobycia certyfikatu KNF. Poszukujemy osób z doświadczeniem, ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu nawet niewielkim zespołem współpracowników.
OVB Allfinanz to największy w Europie koncern zajmujący się profesjonalnym doradztwem finansowym, daję możliwość zbudowania stabilnego i dochodowego biznesu w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze ponad 5 milionów klientów.
Praca możliwa na terenie całego kraju.

Wymagania

min. średnie wykształcenie
niekaralność
dynamizm w działaniu
podatność na coaching
cechy przywódcze

Prezentacja firmy

Firma z branży doradztwa finansowego. Niemiecka jakość, europejsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting