Doradca Klienta - lider w branży

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0022661
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Aplikuj, a otrzymasz:
  • wynagrodzenie + plus bonusy,
  • umowę zlecenie,
  • szkolenie już w marcu,
  • elastyczny grafik (praca także dla studentów dziennych),
  • profesjonalne szkolenia oraz wsparcie trenerów i najlepszych konsultantów,
  • zgrany i uśmiechnięty zespół,
  • pracę w bardzo dobrej lokalizacji Jeżyce !
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oczekiwania:

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook),
  • miły głos i dobra dykcja,
  • komunikatywność.

Oferta:

Twoje zadania:
  • Odbieranie połączeń od klientów Firmy(branża energetyczna) lub praca na infolinii wychodzącej (dodatkowo premia za sprzedaż usług Firmy)
  • zapisywanie zgłoszeń w systemie (płatności, windykacje),
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.