Doradca Klienta (Kredyty Hipoteczne)

Euro Bank S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów bankowych, w tym hipoteki, w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży hipoteki
  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży
  • prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia