Doradca Klienta Korporacyjnego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, posiadającego stabilną pozycję na rynku usług finansowych, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Doradca Klienta KorporacyjnegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów  oraz rozwój współpracy z obecnymi;
  • Negocjacja umów i warunków współpracy z Klientami;
  • Współtworzenie polityki sprzedażowej na podległym regionie;
  • Raportowanie realizacji wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług profesjonalnych;
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży;
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na realizację celów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja czasu, samodzielność i systematyczność;
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny;
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie, pakiet medyczny, karta multisport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.