Doradca Klienta Kielce

PW Macac Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu i Plusa zatrudni skutecznego handlowca z dużą motywacją do pracy.

Wymagane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług telekomunikacyjnych, telewizyjnych lub finansowych.

Preferujemy osoby optymistycznie nastawione do życia, ambitne, zorientowane na cel i wynik.Wykształcenie: licencjat

Oferujemy pracę w dużej organizacji reprezentującej renomowane Firmy telekomunikacyjne. Forma zatrudnienia: umowa o pracę. Wynagrodzenie: podstawa +prowizja.

Prosimy o kierowanie ofert CV zawierających zdjęcie.

Prezentacja firmy

Autoryzowany Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu oraz Plusa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi