Doradca Klienta – Kancelaria Centrum Prawa

Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Prawa oferuje profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i windykacyjnej.

Z racji poszerzania swojej działalności i rozwoju Firma zatrudni Doradców Klienta Biznesowego.

Nie wymagamy wiedzy z zakresu prawnego!

Twoim plusem będzie komunikatywność, otwartość i chęć pracy z klientem.

Wcześniejsza praca z klientem będzie dodatkowym atutem.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • telefoniczna obsługa klienta
  • nawiązywanie stałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Stabilną umowę z pełnymi składkami
  • Długotrwałą współpracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (wolne weekendy)
  • Po okresie próbnym możliwość uzyskania UMOWY O PRACĘ
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała PODSTAWA oraz PROWIZJE = nawet 2500 zł netto miesięcznie
  • Pakiet szkoleń i systematyczne coachingi podnoszące kwalifikacje
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Dodatkowe ubezpieczenie Generali
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym Zespole

Prezentacja firmy

CENTRUM PRAWA to kancelaria prawna oferująca profesjonalne i inno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta