DORADCA KLIENTA INFOLINII PRZYCHODZĄCEJ (WYŁĄCZNIE ODBIERANIE POŁĄCZEŃ)

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Porozumienie Przedsiębiorczości Społecznej

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • telefoniczna obsługa Klientów Firmy (wyłącznie połączenia przychodzące);
  • telefoniczne udzielanie informacji;
  • aktywacja usług;
  • realizowanie zadań w zakresie reklamacji, płatności;

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stałą pracę na podstawie umowy o pracę, gdzie warunki pracy są zgodne z normami obowiązującymi przy zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (bez nadgodzin i pracy w godzinach nocnych);
  • podstawowe wynagrodzenie + system bonusów i premii
  • korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (np. dofinansowanie do leków, czy ubezpieczenia indywidualnego);
  • przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku– szkolenie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • stabilne zatrudnienie (gwarantowana ścieżka kariery);
  • rozwój zawodowy (system szkoleń w trakcie zatrudnienia);
  • wsparcie merytoryczne podczas realizacji zadań;
  • praca siedząca przy komputerze z wykorzystaniem słuchawek.

Wyślij swoje CV ( z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) jeżeli:

  • posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • potrafisz swobodnie obsługiwać komputer;
  • szybko się uczysz;
  • jesteś gotowy pracować w systemie zmianowym;
  • chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie zawodowe w znaczącej firmie

OFEROWANA PRACA NIE MA CHARAKTERU PRACY ZDALNEJ

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 144PLN - 2 244PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat