Doradca klienta (indywidualnego oraz biznesowego)

GreenGo Consulting

42-606 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w swoim zakresie. Dlatego zwracamy szczególną uwagę przy doborze nowych pracowników. Współpraca z kancelarią Exeptis z Opola gwarantuje stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszego personelu. Mamy również przejrzystą drogę kariery. Dzięki współpracy z naszą firmą gwarantujemy nie tylko satysfakcje materialną i interesującą pracę ale również satysfakcje i rozwój zawodowy.

Poszukujemy 2 kandydatów (do przeszkolenia) na stanowisko doradcy klienta indywidualnego jak i biznesowego na terenie Śląska. Jednym z naszych głównych założeń jest stały rozwój dlatego dla naszych współpracowników oferujemy możliwość awansu na stanowiska kierownicze po odbyciu odpowiedniej praktyki.

Zapewniamy:

- dobre wynagrodzenia

- jasny system kariery

- rozwój zawodowy

- merytoryczne wsparcie

- efektywne wykorzystanie wiedzy naszych silnych partnerów biznesowych   (innych kancelarii, z którymi współpracujemy)

Wymagania

- wykształcenie średnie

- niekaralność

- min. 2 lata doświadczenia w pracy z klientami

- mile widziana znajomość zagadnień prawniczych

- wysoka kultura osobista

- chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- samodyscyplina

Prezentacja firmy

Branża finansowa, doradztwo w zakresie programów oszczędnościowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting