Doradca Klienta Indywidualnego BOK

LeasingTeam Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sieradz
Nr ref.: 0012414
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  •  obsługa klienta indywidualnego
  •  udzielanie informacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
  •  dokonywanie zmian w umowach i aktualizacja danych

Oczekiwania:

  •  wykształcenie min. Średnie (mile widziany student zaoczny)
  •  dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  •  komunikatywności
  •  umiejętności pracy w stresie, pod presją czasu oraz z trudnym klientem
  •  dyspozycyjność

Oferta:

  •  kompleksowe szkolenie na początek
  •  stawkę od 15 zł/rbh brutto + system prowizyjny
  •  wsparcie w pierwszym okresie pracy i przyjazną atmosferę
  •  gwarantowane, terminowe wynagrodzenie
  •  umowę o pracę na pełen etat
  •  możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.