Doradca klienta - handlowiec

ATT INVESTMENTS PL Sp. z o.o.

Cała Polska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się ochroną kapitału przed kryzysem, inflacją, politykami i innymi nieprzewidywalnymi sytuacjami poprzez lokowanie w fizyczne metale i kamienie szlachetne a także instrumenty finansowe zabezpieczone złotem.

Wymagania

Szukamy Partnerów, dla których takie wartości jak własność prywatna, wolność czy bezpieczeństwo materialne nie są tylko pustymi sloganami.

Prezentacja firmy

Pomagamy bezpiecznie i dyskretnie gromadzić i przechowywać majątek. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting