Doradca Klienta FOTOWOLTAIKA

SolarSpot Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Od: SolarSpot Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zielona Góra

SolarSpot - wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, dostarczająca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych oraz firm z sektora MŚP
  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne oraz systemy grzewcze oparte na OZE
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków umowy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów indywidualnych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • kreatywność
  • uczciwość, rzetelność i pracowitość
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • determinacja do osiągania zamierzonych celów
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (opcjonalnie : podstawa oraz najlepszy system premiowy w branży)
  • niezbędne narzędzia pracy (opcjonalnie : samochód, telefon, komputer, karta na paliwo)
  • szkolenia wstępne oraz cykliczne
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, w młodym i kreatywnym zespole
  • możliwość szybkiego awansu
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

DOŁĄCZ DO NAS

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SolarSpot moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."