Doradca Klienta ds. SEO

iCEA Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w sprzedaży, potrafisz zjednywać sobie Klientów, wyślij swoje CV, a na pewno odpowiednio docenimy Twoją pracę – Prawdopodobnie Najwyższe Prowizje w Branży

Gdzie? iCEA Sp. z o.o., centrum Poznania, świetny dojazd.

Kogo szukamy? Osoby z doświadczeniem w sprzedaży. Doświadczenie w branży SEO będzie dodatkowym atutem.

Stanowisko? Doradca Klienta - Dział handlowy.

Umowa? O pracę. Żadnych „śmieciówek”!

Za ile? 3000 zł na rękę to standardowe zarobki na tym stanowisku.

iCEA Sp. z o.o to firma z ugruntowaną pozycją na rynku zajmująca się marketingiem internetowym SEO/SEM . Sprawiamy, że mało znane witryny oraz usługi stają się widoczne w wyszukiwarkach i zdobywają popularność. Niestety, niektórzy właściciele stron jeszcze o tym nie wiedzą.

Dlatego potrzebujemy Ciebie.

W trakcie szkolenia poznasz szczegóły naszej oferty, nasze możliwości i sposoby działania.

Dowiesz się, jak pracujemy i zaczniesz reprezentować nas telefonicznie w kontaktach z Klientami.

Będziesz odpowiadać za kluczowe pierwsze wrażenie. Liczymy na Twoją perfekcję w tym działaniu.

Krótko mówiąc:

Poznaj tajniki funkcjonowania firmy reprezentującej nowoczesną branżę z przyszłością;

Dowiedz się, czym jest mityczna „praca w dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze”;

A przede wszystkim zarabiaj godnie. Potrafimy docenić Twój pracę!.

Myślisz, że się nadajesz? My w to Wierzymy!

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży
- minimum średnie wykształcenie
- umiejętności interpersonalne

Prezentacja firmy

iCEA Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku reklamy i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż