Doradca Klienta ds. Recyklingu

Stena Recycling Sp z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych z sektora przemysłowego na powierzonym terenie
  • Dopasowanie najlepszych rozwiązań szytych na miarę potrzeb pozyskiwanych Klientów
  • Budowanie partnerskich relacji oraz stałe rozwijanie współpracy z Klientami
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji cenowych i prezentacji
  • Analizę rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych

Wymagania

SPEŁNISZ NASZE WYMAGANIA, JEŚLI:

  • Uwielbiasz sprzedaż, jesteś hunterem i co najmniej od 3 lat z sukcesem zdobywasz klientów w sektorze B2B (mile widziane jest przez nas doświadczenie w recyklingu, produkcji wyrobów metalowych lub sprzedaży rozwiązań i usług do Klientów przemysłowych)
  • Umiesz znaleźć „ból” Klienta i mu zaradzić, proponujesz rozwiązania, które wpływają na rozwój partnerskich relacji i generują zyski
  • Jesteś przedsiębiorcza/y, cechuje Cię upór i konsekwencja w działaniu
  • Jesteś otwarta/y, komunikatywna/y, dobrze zorganizowana/y, dociekliwa/y, systematyczna/y i twórcza/y
  • Sprawnie pracujesz z programami Excel, Power Point, Word oraz Outlook
  • Znasz dobrze język angielski i swobodnie się w nim komunikujesz
  • Nie tylko masz, ale również korzystasz z prawa jazdy kat. B i cenisz bezpieczną jazdę

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting