Doradca Klienta ds. produktów bankowych

Avida Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

W Avida sp z o.o. zajmujemy się profesjonalnym doradztwem kredytowym. Współpracujemy z wieloma bankami, dlatego mamy w ofercie dużo możliwości finansowania oraz dobrania produktu do indywidualnych potrzeb.

Jeśli lubisz kontakt z Klientem, wyznaczasz sobie ambitne cele oraz interesuje Cię branża finansowa, ta praca może być tym, czego szukasz.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Do głównych zadań będzie należało:

  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku,
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych i pozyskiwanie klientów,
  • Obsługa Klienta na każdym etapie procesu kredytowania.

WYMAGANIA:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomości pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Z naszej strony OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stanowisko pracy od poniedziałku do piątku,
  • Telefon komórkowy,
  • Samochód służbowy,
  • Kartę Multisport,
  • Wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizyjnej (bardzo atrakcyjny system prowizyjny),
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Avida Sp. z o.o. Autoryzowany Przedstawiciel Sprzedaży Banku Reif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management