DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI (RYNEK PIERWOTNY)

Nowa Bud Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac budowlanych w charakterze inwestora i generalnego wykonawcy. Specjalizujemy się w budowie domów z drewna w budowie szkieletowej, charakteryzujące się trwałością i energooszczędnością. Doświadczenie zdobywaliśmy od 15 lat na rynku zagranicznym, w Polsce działamy od 2015 roku. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednio dobrany zespół specjalistów pozwalają nam łączyć wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem.

W chwili obecnej szukamy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI

(RYNEK PIERWOTNY)

Obowiązki:

• kompleksowa obsługa Klienta w procesie zakupu nieruchomości i przygotowywanie ofert handlowych;

• aktualizowanie bazy danych w systemie CRM;

• efektywna sprzedaż domów;

• kompletowanie dokumentów do umów rezerwacyjnych i deweloperskich;

• udział w procesie finalizacji transakcji i kompleksowa obsługa posprzedażowa;

• budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;

• stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji;

• udział w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych;

• dbanie o właściwy wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na rynku pierwotnym;

• znajomość ustawy Deweloperskiej oraz zasad zakupu domów na rynku pierwotnym;

• wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, budowanie relacji);

• pozytywnego nastawienia i determinacji w realizacji celów;

• wysokiej kultury osobistej;

• dyspozycyjności;

• umiejętności negocjacyjnych;

• motywacji do pracy oraz do osiągania założonych celów;

• prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!!!

Oferujemy:

• stałą pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działania;

• atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + prowizja;

• partnerską kulturę firmy;

• narzędzia niezbędne do pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firmie z sektora budownictwa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne