Doradca klienta ds. Leasingu

GO-leasing

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów zainteresowanych leasingiem i innymi produktami finansowymi z oferty GO-leasing,
  • Obsługa Klientów GO-leasing – pomoc w wypełnianiu wniosków leasingowych oraz kompletowanie i weryfikacja dokumentów potrzebnych do umów,
  • Monitoring i koordynacja procesowanych wniosków leasingowych i kredytowych,
  • Utrzymywaniw długofalowych relacji z dostawcami, przedstawicielami firm leasingowych, banków oraz innymi partnerami biznesowymi GO-leasing.
  • Profesjonalnye doradztwo w doborze najbardziej korzystnego rozwiązania dla Klientów.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, branży finansowej lub na rynku B2B – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie leasingowej),
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Zdolności analityczne, dokładność, terminowość, samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem,
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne,
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjną prowizję od sprzedaży,
  • Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego managera,
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
  • Dostęp do nowych leadów sprzedażowych,
  • Możliwość działania pod marką najbardziej rozpoznawalnej i profesjonalnej sieci brokerów leasingu w Polsce – dostęp do bardzo szerokiej oferty w atrakcyjnych rynkowo cenach dla klientów.

Prezentacja firmy

GO-leasing to największa w Polsce dynamicznie rozwijająca się ogólnopols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse