Opis stanowiska pracy

• Kompleksowa obsługa procesu leasingu i kredytu – profesjonalne doradztwo, negocjacje warunków, zawieranie i weryfikacja umów, działania posprzedażowe

• Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z aktualnymi kontrahentami oraz klientami

• Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy – dostawców, producentów i dealerów pojazdów, maszyn, urządzeń

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

• Pakiet bezpłatnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i zdobycie szerokiego doświadczenia, wsparcie merytoryczne i marketingowe

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie stałe oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny

• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

• Doświadczenia w branży finansowej (sprzedaż produktów leasingowych, bankowych, ubezpieczeniowych) lub w branży motoryzacyjnej

• Otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodzielności w działaniu i rozwiązywaniu problemów

• Zorientowania na profesjonalizm i jakość w obsłudze kontrahentów oraz klientów

• Pozytywnego nastawienia do życia oraz wykonywanych obowiązków

• Prawa jazdy kat B oraz praktyki w prowadzeniu samochodu

• Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów

• Niekaralności

Prezentacja firmy

F i n a n c i t y - Jesteśmy grupą dynamicznych, otwartych i doświadczo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość