Doradca klienta ds. biopreparatów

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta – polskiego dystrybutora biopreparatów poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Gliwice (Ostropa)

Obowiązki:
- samodzielna sprzedaż wyrobów chemicznych (biopreparatów)
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z istniejącymi klientami firmy oraz rozszerzanie bazy klientów
- doradzanie klientom w zakresie stosowanych wyrobów (biopreparaty m.in. dla oczyszczalni komunalnych i przemysłowych)
- opracowywanie miesięcznych planów sprzedażowych
- przygotowywanie raportów z kontaktu z kontrahentami
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez zachowanie wysokich standardów komunikacji osobistej, telefonicznej oraz mailingowej

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania (podstawa+ premia)
- pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (głównie praca stacjonarna w siedzibie firmy)
- ciekawą pracę z możliwością rozwoju i poszerzenia wiedzy z zakresu biopreparatów

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- umiejętność pozyskania od klienta kluczowych informacji oraz zrozumienie jego potrzeb
- wiedza specjalistyczna z zakresu ochrony środowiska – oczyszczalnie, biopreparaty, odpady organiczne lub gotowość do jej przyswojenia. Mile widziane wykształcenie wyższe kier. ochrona środowisk
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
- praktyczna znajomość pakietu Office oraz obsługi komputera i urządzeń biurowych
- znajomość systemu CRM (np. OPTIMA) będzie dużym atutem
- wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
- zaangażowanie w realizację celów, pracowitość
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta