Doradca Klienta do sprzedaży pożyczek

Profi Credit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca firma sieć sprzedaży pożyczek.Czytelne oferty dla klienta,dopasowane do potrzeb.

Wysokie wynagrodzenia. Elastyczny czas pracy. Własne Biura Reginalne.

Obsługa klienta ,podpisywanie wniosków ,umów ,pozyskiwanie klienta.Doradca nie nosi gotówki ze sobą. Praca w biurze z klientem.

Zaangażowanie, lubiącym pracę z ludźmi, komunikatywność, otwartość,

Wysokie prowizje ,elastyczny czas pracy ,biuro ,materiały reklamowe ,miłą atmosferę i wiedzę(szkolenia bezpłatne).

Nowe doświadczenie ,wiek bez ograniczeń (emeryt ,rencista ,osoba bezrobotna,studenci ,osoby ,które chcą dorobić).

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting