Opis stanowiska pracy

SALEMAX to właściciel specjalistycznego serwisu branżowego FranczyzaBankuPL, który jest organizatorem największego ogólnopolskiego procesu rekrutacyjnego pod nazwą „Praca w bankowości i finansach”. Współpracujemy z ponad 3 tysiącami placówek bankowych w Polsce.

Partnerami biznesowymi serwisu FranczyzaBankuPL są prestiżowe Instytucje, m.in.: Alior Bank SA, Bank BPH SA, Dom Kredytowy NOTUS SA, Euro Bank SA, Getin Noble Bank SA, Gold Finance Sp. z o.o., Meritum Bank ICB S.A, Związek Banków Polskich.

Serwis FranczyzaBankuPL rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych, którzy prowadzą placówki bankowe, kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta do placówki bankowej

W następujących miejscowościach: Rzeszów, Stalowa Wola, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Ropczyce, Leżajsk, Lubaczów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Ustrzyki Dolne, Strzyżów, Brzozów, Sędziszów Małopolski, Rudnik nad Sanem, Dynów.

Główne zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów bankowych
  • Bieżąca obsługa operacyjna Klientów
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
  • Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
  • Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Zainteresowanie tematyką finansową. – mile widziane.
  • Certyfikat ZBP (Dyplomowany Pracownik Bankowy lub Certyfikowany Konsultant ds Finansowych) – mile widziane

Oferujemy

  • Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży,
  • Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się Twoją karierą!

  • Zaoszczędź czas i zwiększ szansę na zatrudnienie. Wyślij jedno CV i zyskaj wiele możliwości!

Prezentacja firmy

Serwis FranczyzaBankuPL jest organizatorem największego ogólnopolskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość