Doradca Klienta DESA Modern Gallery & Art Boutique

Desa Modern Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DESA Modern, spółka powiązana z grupą kapitałową DESA Unicum - wiodącą na rynku i zarazem najstarszą w Polsce instytucją zajmującą się wyceną i obrotem dzieł sztuki, antyków oraz rzemiosła artystycznego, poszukuje osób na stanowisko Doradcy Klienta.

DESA Modern posiada w swojej ofercie inkografie - grafiki polskich artystów oraz sztukę użytkową w limitowanych edycjach. Do obowiązków pracownika należy obsługa klientów w jednej z galerii na terenie Warszawy, udzielanie informacji na temat oferty oraz realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawcy

- orientacja na realizację celów sprzedażowych

- wysoka kultura osobista

- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

- wysoka motywacja i zaangażowanie

- gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

- wiedza z zakresu historii sztuki będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

DESA Modern jest częścią grupy DESA – największej i najbardziej szanowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie