Doradca klienta – branża wydawnicza

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Voice Contact Center we współpracy z wiodącym wydawnictwem w Polsce poszukuje osób na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź, ul. Żeligowskiego 3/5

Zapraszamy osoby:

  • komunikatywne i kreatywne
  • chcące zdobyć doświadczenie w pracy dla prestiżowego klienta z branży wydawniczej
  • ambitne i zaangażowane w powierzone obowiązki i cele
  • dyspozycyjne w godzinach 11.00-21.00
  • możliwość pracy w weekendy
  • mile widziani studenci

Zakres obowiązków:

  • lojalizacja (przedłużanie umów) klientów wydawnictwa

Zapewniamy:

  • solidną podstawę godzinową połączoną z systemem prowizyjnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia na projekcie z branży wydawniczej
  • kompleksowe szkolenia
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • dobrą atmosferę współpracy
  • karty multisport, ubezpieczenie medyczne
  • słodkie poniedziałki

Dodatkowe atuty:

  • nie wymagamy doświadczenia
  • dogodna lokalizacja w centrum miasta

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Obsługa klienta