DORADCA KLIENTA - BLASQ - OPTYK DOBRZE WIDZIEĆ

Optyk Rozmus s.c.

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnych osób do nowo otwieranych salonów optycznych.
Szukasz pracy w której możesz się rozwijać i podążać ścieżką kariery? Masz już dosyć rutynowych zajęć bez perspektyw? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i posiadasz zdolności handlowe?

To ogłoszenie jest skierowane właście do Ciebie !

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy w mieście :

Gwarantujemy :

Ciekawą prace w przyjaznym środowisku;

Stabilne warunki zatrudnienia;

Bardzo dobre warunki finansowe oparte na systemach motywacyjnych;

Możliwość awansu i rozwoju własnego;

Bezpłatne szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy w Naszym salonie.

Od kandydatów oczekujemy:

Profesjonalnego podejścia do pracy

Zdolności komunikacyjnych

Zdolności handlowych

Dyspozycyjności

Elastyczności

Nastawienia na własny rozwój

Miłej aparycji

Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie doc lub pdf na wskazany adres, w tytule podając: Miasto, Imię, Nazwisko, Stanowisko.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na aplikacje wybranych kandydatów.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż. zm).”

Prezentacja firmy

Nowoczesna firma z ugruntowaną pozycją na rynku optycznym, stawia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie