Doradca Klienta Biznesowego

Futuro Finance Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Futuro Finance udowadnia, że dzięki rzetelności i wysokiej jakości usług można osiągnąć sukces. Oferty największych banków, oddziały w całej Polsce, rozwój sieci franczyzowej i najnowocześniejsze biura. Od 7 lat tworzymy nową jakość w branży finansowej. Wzmożony rozwój wymaga aktywnej rekrutacji Specjalistów.
Poznaj nas i dowiedz się więcej na www.worklevelup.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Pracownicy są największą wartością Futuro Finance, dlatego gwarantujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • podstawę + wysokie prowizje,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17,
  • laptop, telefon, dostęp do floty samochodów,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i kompleksową ofertę szkoleń,
  • opiekę medyczną LuxMed dla wszystkich członków rodziny, ubezpieczenie grupowe PZU i kartę MultiSport.

Co powinno Cię wyróżniać:

  • determinacja w dążeniu do realizacji celu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • perfekcyjna organizacja pracy,
  • nastawienie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pasja – nie tylko do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • rozpoznanie potrzeb i doradztwo w zakresie oferty produktów kredytowych,
  • wsparcie Klienta na każdym etapie pozyskania finansowania,
  • realizacja wyznaczonych celów.
Z doświadczenia wiemy, że nie powinniśmy odkładać rzeczy na później, dlatego APLIKUJ już teraz!
Zapraszamy Cię do podjęcia wyzwania z Futuro Finance. Dołącz do naszego zespołu!
Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.