Doradca Klienta Biznesowego

CF PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu dużych firm
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Biznesowymi
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta oraz dopasowanie oferty produktowej
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnianie najwyższej jakości doradztwa i obsługi
  • Realizację planu sprzedażowego

Wymagania

  • Otwartości i odwagi w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych
  • Wykształcenia wyższego - preferowane ekonomiczne
  • Odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • Analitycznego myślenia
  • Prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma jest na rynku od 2005 roku. <br/>Naszym głównym celem jest opieka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość