Doradca Klienta Biznesowego

Success is Simple

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Partnera Orange Polska szukamy ambitnej, gotowej do podjęcia nowych wyzwań osoby na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego.

Co już wiemy o Tobie?

  • wiemy, że chcesz czuć w pracy wsparcie, a nie presję
  • wiemy, że chcesz być niezależny - zarządzać własną sprzedażą i decydować o tym, w jakich godzinach pracujesz
  • wiemy, że codziennie chcesz się rozwijać – chcesz zadawać pytania, a nie domyślać się odpowiedzi
  • wiemy, że nie będziesz pracować u nas wiecznie, bo po tym, czego się tutaj nauczysz, Twoja kariera nabierze rozpędu
  • wiemy, że chcesz dobrze zarabiać i dostawać bonusy za dobre wyniki

Co Ty już wiesz o nas?

  • wiesz, że będziemy Cię wspierać, a nie jedynie oczekiwać rezultatów
  • wiesz, że będziesz niezależny, samodzielnie zorganizujesz swoją pracę
  • wiesz, że nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy, abyś mógł jak najszybciej osiągać świetne wyniki
  • wiesz, że rozwiniesz u nas skrzydła i będziesz stawiać kolejne kroki na ścieżce kariery
  • wiesz, że dobrze zarobisz i zapłacimy Ci więcej za ponadprzeciętne rezultaty

Czego się nauczysz?

  • jak pozyskiwać nowych klientów i budować z nimi relacje
  • jak skutecznie sprzedawać dobrze się przy tym bawiąc
  • jak opiekować się grupą obecnych klientów
  • jak realizować kampanie marketingowe
  • jak zarządzać własną sprzedażą

Wymagania

Zaaplikuj jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • komunikujesz się z dużą swobodą
  • angażujesz się w realizację celów
  • chcesz się doskonalić
  • sprawnie obsługujesz komputer

Prezentacja firmy

Firma realizująca zadania sprzedażowe dla Orange Polska. Naszym prioryte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta