doradca klienta biznesowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, jednego z największych banków w Polsce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 40265
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

• kompleksowa współpraca z Klientami Bankowości Osobistej, w tym sprzedaż produktów i usług bankowych

• budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami Bankowości Osobistej oraz aktywne pozyskiwanie nowych

• kompleksowa analiza potrzeb i rozszerzanie zakresu współpracy z dotychczasowymi Klientami

• realizacja celów sprzedażowych

• kreowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez m.in. zachowanie wysokiej jakości obsługi Klientów, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Banku

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

• co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta w segmencie bankowości osobistej

• ugruntowana wiedza z zakresu produktów i usług bankowych

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

• konsekwencja w realizacji celów oraz nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów

• wysoka orientacja na potrzeby klienta

• prawo jazdy kat. B

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

• dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• atmosfera oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą

• praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

• wsparcie w rozwoju

• możliwość pracy przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności

• opieka medyczna oraz pakiet sportowo – rekreacyjny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)