Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze bankowości, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

doradca klienta biznesowego

Nr ref.: 24656
Praca stała
Lokalizacja: Gryfino

Zakres obowiązków:
  • aktywna i profesjonalna produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczasowych klientów
  • pozyskiwanie klientów z sektora small business
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z określonymi standardami firmy
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • prowadzanie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspierających proces sprzedaży
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku na lokalnym rynku

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z sektora bankowości
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • znajomość produktów i usług bankowych
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych
  • orientacja na osiąganie wyników
  • wysoka motywacja do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • bogaty pakiet szkoleń
  • pozapłacowe dodatki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)